TENTino Elastický ubrus na koktejlový bistro stůl 80 cm VÍCE BAREV Barva: SVĚTLE RŮŽOVÁ

289 

TENTino Elastický ubrus na koktejlový bistro stůl 80 cm VÍCE BAREV Barva: SVĚTLE RŮŽOVÁ od TENTino za báječnou cenu 289 Kč

Katalogové číslo: UBRUS80_PINK Kategorie: , , ,
Výrobce:TENTino

Popis produktu

Elastické ubrusy dodají koktejlovým bistro stolům super vzhled a vydrží dlouhé roky. Jejich údržba je snadná, nemusí se žehlit a skvěle drží na svém místě. Rádi pro Vás na zakázku potiskneme celé ubrusy nebo navlékací čepičky.

 • testováno ostrým provozem v naší půjčovně, kde v uplynulých 20 letech osvědčily mimořádnou odolnost a životnost
 • cenově dostupný, a přesto kvalitně zpracovaný produkt, zesílené elastické spodní kapsy na nohy
 • velké tajemství níže v textu vyzrazeno
 • materiál: 90 % polyester + 10 % obousměrný elastan – 190 g/m2 s výbornou průtažností
 • určeno pro stoly s deskou o průměru 70-85  cm a výškou 110 cm
 • snadno se vypere i při nižších teplotách, lze použít aviváž
 • praní na 40 °C, bílé ubrusy je možné i vyvářet s teplotou praní 90 °C
 • náklady na praní o 70 % nižší než u tradičních ubrusů
 • rychlé schnutí, netřeba žehlit
 • není nutné skladovat úhledně složené jako ubrusy z jiných materiálů
 • ubrus natažený na stole je vždycky perfektně hladký, zmačkání se okamžitě vyrovná
 • perfektně přilehá ke stolu, žádné známky vrásčitosti
 • nevlní se ve větru, ani nesklouzává ze stolu
Lze použít spandexové (strečové, elastické) ubrusy dimenzované na průměr desky 80 cm i na stoly s deskou 70 cm?
 

Ano, ubrus je možné použít i na bistro stolky o průměru 70 cm. Šev pak bude na spodním  okraji desky, což ale ničemu nevadí. Osobně vyzkoušeno v naší půjčovně! Ubrus bude napnutý o něco méně, nicméně pořád dostatečně, bez záhybů a sebemenších vad vzhledu. V případech, kdy se na 70cm desku stolu dává ubrus o průměru 80 cm, doporučujeme použít elastickou čepici také o průměru 80 cm.

Praní a sušení elastických ubrusů na bistro stolky

Pro potřeby naší půjčovny používáme tyto ubrusy celých 20 let, a tak víme, že zvládnou intenzivní provoz i několik roků. Pereme si je sami, průmyslová prádelna není vůbec potřeba. Kvalitní praní v jejich případě obstará i klasická domácí pračka. Na nečistoty aplikujeme v případě potřeby běžný odstraňovač skvrn. Aby si ubrusy zachovaly zářivou bělost, čas od času je před praním na dvě hodiny namočíme do roztoku teplé vody, přidáme sáček jedlé sody a  trochu pracího prášku.  Když se bílé ubrusy výrazně ušpinění, je možné použít vyvářku, aniž by se materiál srazil nebo se zhoršila jeho elasticita. Náš dodavatel doporučuje teplotu praní max. 40 °C u barevných a do 60 °C u bílých potahů. Máme ale vyzkoušeny i mnohem vyšší teploty, aniž bychom ubrusy zničili. Potahy můžete dát do sušičky, uschnou ale pověšené samy tak rychle, že je to jen zbytečný náklad na energii.

U potahů se sytými barvami vyperte ubrusy vždycky alespoň 5x při doporučené teplotě. Teprve potom můžete, pokud to bude potřeba, přidat stupně navíc. Změna barvy tkaniny bude i po několika praních při vyšších teplotách fakticky nepozorovatelná.

Nevyzkoušeli jsme zatím praní různých odstínů v jedné várce. Naše  půjčovna totiž generuje takové množství ubrusů, že se vždy pere jen jedna barva. Jakmile bude příležitost, otestujeme to a dáme vědět. Tato zkušenost bude určitě užitečná pro všechny, kdo používají různé ubrusy a ladí jejich barevnou kombinaci třeba podle firemního brandingu.

Potahy na bistro stolky TENTino Strečové ubrusy na bistro stolky TENTino TENTino ubrusy na akci

 

Dlouhá životnost strečových ubrusů jako podnikatelská příležitost

Dočetli jste až sem? Skvělé! Podělíme se s Vámi o tajemství, jak vydělat. Černé strečové ubrusy nám v půjčovně vydržely 6 let, a to jsme je každý rok použili a vyprali i třicetkrát. Při pořizovací ceně okolo 300 Kč bez DPH jsou následující propočty velmi zajímavé. Kalkulujeme ceny B2B bez DPH. Půjčovné ubrusu (vyjma nákladů na praní) se pohybuje lehce nad stokorunou. Roční výnos z pronájmu tak dělá v průměru 750 Kč na jeden potah, což znamená rentabilitu kolem 900 %. Celková rentabilita za dobu životnosti výrobku tedy dosahuje 5400 %. Jinak řečeno – investice se nám za 6 let vrátila 54krát. Po této době se prodřely spodní elastické kapsy na nohy stolu. Mohli jsme je opravit, ale raději jsme ubrusy vyřadili a do pronájmu dali nové.  Přece jen si naši zákazníci zaslouží prvotřídní službu. Jak se říká, nic se nemá přehánět. Dodnes máme několik vyřazených kusů uložených v depozitu materiálů. Tam archivujeme šarže stanových i ubrusových tkanin, abychom si byli jistí, že od dodavatelů dostáváme vždycky to, co jsme si objednali a zaplatili.

TENTino elastický ubrus s vlastním potiskem

Zakázková výroba elastických potahů na koktejlové stoly s vlastním potiskem

Ubrusy mohou nést jakýkoliv design, motiv, termosublimační technologie tisku nám totiž umožňuje precizně vytisknout i sebemenší detail. Elastické ubrusy s potiskem Vás budou u zákazníků skvěle reprezentovat. K dokonalosti potřebujete už jen tento typ vysokého koktejlového stolku.

Strečové potahy dokážeme potisknout po celé ploše. Vaši grafiku mohou nést boky ubrusu, lemy vrchní desky nebo deska samotná.

Pokud chcete ušetřit, doporučujeme koupit levný jednobarevný ubrus bez potisku a na jeho vrchní část navléknout elastickou čepičku s potiskem dle Vašeho přání.

 

Elastická čepička na koktejlový bistro stůl: levné řešení pro celou řadu situací.
 • Horizontální část ubrusu, která čelí největšímu opotřebení, už nejde úplně vyčistit, ale spodní a vertikální segmenty jsou v pořádku? Použijte elastickou čepici. Pokud bude stejně barevná jako celý ubrus, vůbec nepoznáte, že je nasazená.
 • Elastické čepice pomohou i v případě, kdy po prvotním návalu hostů u rautových stolů zůstanou vrchní části ubrusů na koktejlových stolcích špinavé. Stačí navléknout čepici a je okamžitě čisto. Vyměnit celý ubrus zabere 15 sekund, čepici nasadíte za pouhé 3 vteřiny!
 • Nebaví Vás monotónnost a rádi střídáte odstíny? Pak je čepice ideálním řešením. Nabízíme několik set barevných kombinací ubrusů a čepic, a tak určitě najdete variantu, která bude korespondovat s Vašimi preferencemi nebo firemním stylem.
TENTino elastická čepice na bistro stůl červená_1

 

vrchní potah čepice na bistro stolek s vlastním potiskem

Elastické ubrusy na bistro stolky nabízíme nově i v provedení EXTREME s gramáží tkaniny 300 g/m2. Žádáte-li bezkonkurenční – ještě delší životnost, potom je tento výrobek přesně pro Vás. Extrémní gramáž tkaniny není vhodná pro situace, kdy potřebujete prosvítit koktejlový stolek s elastickým potahem led lampou. Vysoká gramáž materiálu světlo utlumí. Pokud si přejete prosvítit bistro stoly s elastickými potahy a pozvednout tak ještě více celkový design Vašeho eventu, zvolte raději klasiku s nižší gramáží.  

Pomůžeme Vám s výběrem ubrusů

Dodejte svým stolům luxusní vzhled s vysoce kvalitními ubrusy TENTino.  Jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby vydržely pravidelné používání a daly se snadno prát. Pomůžeme Vám vytvořit dokonalou atmosféru na jakémkoli setkání – od elegantních večeří až po velké kongresy – díky naší nabídce estetických možností. 

Chápeme, že správná volba může být náročná. Proto jsme tu, abychom Vám pomohli! Náš ochotný tým je tu pro Vás k dispozici, aby Vám zodpověděl veškeré dotazy týkající se našich produktů a Vy jste se tak mohli rozhodnout pro to nejlepší řešení pro Vaše potřeby. Nabízíme řadu ubrusů a potahů v různých stylech, velikostech a barvách. Specializujeme se na ubrusy pro kulaté a hranaté stoly. Ubrusy a potahy od nás hojně využívají restaurace, hotely, penziony, cateringové firmy, eventové agentury, kongresová a školící centra. Městské a obecní kulturní a společenské domy pořizují nejen naše ubrusy, ale také skládací stoly různých rozměrů se židlemi pro zajištění potřeb plesů a koncertů. Elastické ubrusy na skládací stoly jsou nedílnou součástí firemních stánků v případě prezentace na veletrzích a výstavách. Ubrus s potiskem je výborným designovým doplňkem v prostorách firemních recepcí a v přijímacích halách. Vaši hosté a zákazníci budou obdivovat detail, který jste vložili do každé části prostoru nebo Vámi pořádané akce! 

Navrhujeme i komplexní řešení na míru pro stánkaře, kteří jsou orientovaní na prodej rychlého občerstvení na festivalech, food festivalech, sportovních a kulturních eventech. Vyžádejte si návrh profesionální sestavy obsahující nůžkové stany a jejich příslušenství v kombinaci s nábytkem a ubrusy. Řešení pro Vás nabídneme jednobarevné, kdy barvy stánků, ubrusů na stoly a potahů na pivní sety budou ve stejné barvě. Jste-li náročnější, umíme potisknout Vaším brandem cokoliv si budete přát. V takovém případě získáte unikátní nepřehlédnutelnou sestavu, která bude budit pozornost a bude Vás skvěle reprezentovat.

Nejsou elastické ubrusy tím, co potřebujete? Připravujeme po Vás reklamní polep desek skládacích stolů s vrchní laminací.  Brzy nabídneme tuto možnost u všech skládacích cateringových a banketových stolů. Budete nadšeni. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

elastické ubrusy na bistro stoly napínací ubrusy na skládací stoly pro catering

 

TENTino Elastický ubrus na koktejlový bistro stůl 80 cm VÍCE BAREV Barva: SVĚTLE RŮŽOVÁ od TENTino za báječnou cenu 289 Kč