TENTino Židle CHIAVARI EXTREME Barva: MAHAGON

1 729 

TENTino Židle CHIAVARI EXTREME Barva: MAHAGON od TENTino za báječnou cenu 1729 Kč

Katalogové číslo: CHIAVARI_MAHAGON Kategorie: , ,
Výrobce:TENTino

Popis produktu

 • Materiál: velmi kvalitní a odolný plast + vnitřní ocelové jádro
 • Nosnost:  300 kg
 • Váha: 7 kg
 • Běžným užíváním nezničitelná
 • Snadno omyvatelná
 • Stohovatelná
 • Použitelná v interiéru, exteriéru, může zmoknout, ideální pro Vaši nezastřešenou terasu
 • Perfektní investice s dlouholetou životností nejen pro gastro provozy, ale i pro půjčovny
 • Dostupná ve dvou variantách – bílá + mahagonová
 • Součástí ceny je bílý nebo černý koženkový podsedák
 • Cena je za židli v demontu. Montáž jednoduchá, rychlá

     Designová trendy židle, která nevyžaduje žádnou údržbu. Potřebujete ji vyčistit? Můžete ji klidně vzít hrubě wapkou. Nikdy se Vám neodře lakování tak jako u stejných židlí, kde je použito  dřevo. Nezastarává. Pokud ji dokážete při transportu, manipulacích a skladování ochránit speciálními vaky, potom ani po letech užívání nezaznamenáte opotřebení.

     Nehoupejte se! Zná to každý z úst pedagogů ze školních let.  S touto židlí se klidně houpat můžete, protože je běžným užíváním nezničitelná. Je totiž vyztužena ve všech svých částech mohutným ocelovým jádrem.

     Židle Chiavari charakterizuje vysoce elegantní standard. Vhodná na různé  trendy eventy – svatby, oslavy, firemní akce – všude, kde chcete na své hosty zapůsobit. Kvalita židlí je ověřena zákaznickou spokojeností a výbornými referencemi. Naše židle CHIAVARI spolehlivě slouží na letních zahrádkách gastro provozů, nakoupily je hotelové školy a velké půjčovny nábytku. Nepotřebujete na ně žádné látkové potahy, neboť židle sama o sobě vypadá velmi elegantně. Možno dozdobit například jen barevnou organzovou stuhou. V kombinaci s kulatými skládacími stoly s dlouhými ubrusy až k zemi disponujete krásným posezením ke stolování pro větší skupiny osob. Trendem dnešní doby je však nelátkovat.

tentino chiavari židle

Proč nakoupit židli CHIAVARI od nás?

1) Veškerý prodávaný sortiment nábytku dlouhá léta i pronajímáme. Jedná se tedy o vyzkoušené a prověřené profesionální výrobky. Díky těmto osobním zkušenostem můžeme garantovat jejich odolnost, výdrž a funkčnost. Vyzkoušeli jsme podobné levnější židle dřevěné nebo plastové bez ocelového jádra. Pár set korun úspory bylo velmi rychle spotřebováno náročnou údržbou dřevěných židlí nebo škodami u těch plastových bez ocelového jádra. Jak se lidově říká: “chybami se člověk učí”….Vy už chybovat nemusíte, prošli jsme si všemi fázemi testování židlí na naší půjčovně za Vás. Výsledek je více než jasný! Jedině plast s mohutným ocelovým jádrem vydrží dlouhá léta spolehlivě sloužit.

2) Nenabízíme nábytek s nejnižší cenou v pochybné kvalitě a původu, nýbrž stoly, které jsou vyráběny a dimenzovány na nejvyšší odolnost, spolehlivost, životnost a reprezentativní vzhled. Poměr cena/kvalita je u nás na bezkonkurenční úrovni.

3) V případě, že plánujete nákup většího objemu nábytku, dovezeme vybraný produkt na Vámi určené místo k prezentaci a  konfrontaci s konkurenčními exponáty. V případě zamýšlených menších objemů Vás rádi uvítáme v našem show roomu, kde můžete porovnat naše výrobky s vystavenými konkurenčními kusy. Na živo a  na vlastní oči můžete posoudit, jak si naše technika stojí v porovnání s konkurencí. Do třetice – další možností, kde si můžete naše stoly vyzkoušet, jsou všemožné eventy, kam náš nábytek v sezoně pronajímáme. V tomto případě se informujte na e-mailové adrese info@partystan.cz.  nebo sledujte naší facebook prezentaci.

4) Jako jedni z mála na trhu zveřejňujeme kompletní přesný výčet  všemožných parametrů a vlastností.  Podáváme přesné informace zákazníkovi o tom, co si kupuje tak, aby mohl naše stoly a jiný nábytek  fundovaně porovnat s konkurencí. Nemlžíme, nezastíráme, nelžeme.

5) Nákupem u nás získáváte produkt, který v sobě obsahuje 20 let zkušeností v oboru, 20 let inovací a vývoje, produkt, který nabízí etablovaná firma partystan.cz s.r.o., provozovatel e-shopu www.tentino.cz,   eventový partner té nejnáročnější klientely požadující nekompromisní kvalitu. Stovky fotek z našich realizací jsou k vidění na našich webech nebo na facebook prezentaci

https://www.party-stan.eu

tentino chiavari židle transparentní- 3

Pokud nastane situace, kdy Vámi objednaný produkt není skladem, zapůjčíme Vám zdarma stejný kus  z naší půjčovny do doby naskladnění vyprodaných položek, je-li to v našich kapacitních možnostech půjčovny.

TENTino Židle CHIAVARI EXTREME Barva: MAHAGON od TENTino za báječnou cenu 1729 Kč