TENTino Skládací stůl IMITACE RATANU 122×60 cm PŮLENÝ STL122PR

1 269 

TENTino Skládací stůl IMITACE RATANU 122×60 cm PŮLENÝ STL122PR od TENTino za báječnou cenu 1299 Kč

Katalogové číslo: STUL122X60PULR Kategorie: , ,
Výrobce:TENTino

Popis produktu

  • rozměr 122*60 cm půlený
  • výška 74 cm
  • instalace za 4 vteřiny
  • nosnost – plošné zatížení až 120 kg
  • baleno v kartonové krabici, rozměr 65*63*10cm  
  • váha 9 kg/ 10 kg s kartonem
  • materiál: kovové lakované podnože – profil 25*1,00 mm + odolná plastová deska se vzorem – imitace RATANU- tloušťka 4,1 cm
  • vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči  vodě, odolnost vůči UV záření

Snadno omyvatelný, nenáročný na údržbu, manipulaci, transport a skladování.

Profesionální skládací kempingový stůl PŮLENÝ v designu IMITACE RATANU  je vhodný pro stravování 2 až 4 osob. Vhodný na různé trendy eventy – svatby, rodinné oslavy a dále chataře, kempaře, rybáře, závodníky, školy, obecní a městská kulturní centra, firemní akce – všude tam, kde potřebujete dočasně i trvale zvýšit kapacitu k usazení hostů a zároveň si nenaplnit skladovací prostory. Nabízí “neokoukaný” design vysokou odolnost svrchní polyethylenové desky, která je lehce omyvatelná a dezinfikovatelná. V porovnání s konvenčním nábytkem je mnohem snadněji manipulovatelný. Chytíte ho za poutko jak “aktovku” a jdete. Už žádná odřená futra v domě. Projdete s ním do všech dveří. Výhodou je perfektní skladnost a mobilita. Sbalíte si ho pohodlně i do auta. Samozřejmostí je možnost opakovaných instalací a deinstalací. Uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na provoz jak v rental byznysu, tak v gastru. Tento stůl můžete i dlouhodobě vystavit slunečnímu svitu. Polyethylen se barví na hnědo v surovém stavu, nikoliv pouze povrchově, takže Vám stůl po desítkách hodin na slunci nevybledne tak jako jiné  konkurenční výrobky podobného vzhledu. Můžete jej použít bez ubrusu nebo s ubrusem. Ke stolu si můžete také přikoupit skládací židle RATTAN. Lze si je koupit extra nebo ve výhodném setu. V kombinaci se skládacími židlemi pohodlně usadíte celou rodinu na Vaši zahradu, balkon, či terasu. Jeďte se skládacím nábytkem od nás kamkoliv zakempit, do auta se určitě ještě vejdete. Akcička s použitím skládacího nábytku TENTino se vydařila a Vám už se nechce v noci nic uklízet? Určitě to znáte! Neva. Nechte stůl i židle klidně do rána venku. Mohou zmoknout bez úhony.

Skládací cateringový stůl 122×60 cm v imitaci ratanu intenzivně využíváme již dvě dekády na naší půjčovně https://www.party-stan.eu/, kde dostává pořádně zabrat! Musí vydržet více než 200 instalací, manipulací a  přeprav ročně. Velmi úspěšně obstává! Drží! Důvod? Dlouhá léta spolupracujeme s jedním jediným výrobcem, kterému předáváme naše zkušenosti z oblasti pronájmů v podobě požadavků na technické provedení výrobku. Náš výrobce nepoužívá recyklát pro výrobu vrchní plastové desky, nýbrž čistý, zcela nový POLYETHYLEN s vysokou hustotou. Naše stoly a židle NEJSOU vyrobené z recyklátu, oproti jiným konkurenčním výrobkům. Pro potřeby půjčovny nelze disponovat tím nejlevnějším s nízkou odolností, tím, co je kdesi v Asii vyrobeno z rozemletých pet lahví! Vyžadujeme maximální možnou odolnost materiálů. Vše, co sami vyrábíme nebo prodáváme, je používáno v našem rental byznysu.

Zakoupením výrobků značky TENTino® u nás získáváte jistotu pramenící z našich zkušeností, že výrobek je vyzkoušen a stále testován na naší půjčovně. Dostupnost všech náhradních dílů je u nás samozřejmostí – pouze však na stoly zakoupené u nás.

Máte stůl a nemáte kde sedět?  Vyberte si z naší široké nabídky židlí.

TENTino Skládací stůl IMITACE RATANU 122×60 cm PŮLENÝ STL122PR od TENTino za báječnou cenu 1299 Kč