TENTino Ubrus na hranatý stůl 70×70 cm Barva: BÍLÁ

183 

TENTino Ubrus na hranatý stůl 70×70 cm Barva: BÍLÁ od TENTino za báječnou cenu 183 Kč

Katalogové číslo: UBRUSKRATKY70X70_WHITE Kategorie: , , ,
Výrobce:TENTino

Popis produktu

Polyesterový ubrus premium o rozměru 130 x 130 cm – polyester 180 g/m2. Vhodný na stůl s deskou 70 x 70 cm.

Máme pro vás ubrus, který spojuje cenovou dostupnost s ohledem na životní prostředí a snadnou údržbou. Představujeme vám:

Zelená volba: Naše hranatý ubrus 70×70 cm je vyrobený ze 100% recyklovaného syntetického polyesteru. Pomáháme chránit naši planetu tím, že využíváme recyklovaný materiál.

Jednoduchá údržba: S tímto ubrusem nemusíte trávit hodiny žehlením. Po kvalitním vyvěšení zůstane perfektně hladký. Perete ho v běžném režimu maximálně na 40 °C a zároveň se vyhnete chemickému čištění.

Rychle schnoucí: Naše polyesterová tkanina nabízí rychlé schnutí, a to i bez mechanizovaného sušení. Takže můžete ubrus brzy znovu použít.

Bez bělení: Tento ubrus není vhodný pro bělení, což chrání jak barvy ubrusu, tak životní prostředí.

Elegantní a bezešvá tkanina: Gramáž tkaniny 180 g/m2 zajišťuje, že ubrus vypadá elegantně a zároveň je odolný. Bezešvá a bezvzorová tkanina zaručuje minimalistický vzhled.

S naším ubrusem na hranatý stůl přinášíte do svého prostoru kombinaci jednoduchosti, kvality a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Buďte trendy a zároveň ekologicky zodpovědní s naším recyklovaným ubrusem.

 

TENTino Ubrus na hranatý stůl 70×70 cm Barva: BÍLÁ od TENTino za báječnou cenu 183 Kč